
Вітрина холодильна Savona Cube Loft
117 955 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильні вітрини Savona Cube Loft
Холодильні вітрини Savona Cube Loft — поєднання уявної простоти та строгості дизайну прямих кутів і ліній, що переплітаються з натуральним деревом і чорним металом. Прямі лінії підкреслюють простоту форм і універсальність конструкції обладнання. Пряме фронтальне гартоване скло не заломлює світло, що проходить, що покращує оглядовість викладки. Горизонтальна скляна полиця з гартованого скла спрощує роботу продавця з клієнтом через прилавк.
Вітрини представлені в різних варіантах довжини, що дає змогу максимально ефективно використовувати торгові площі.
Конкурентні переваги
— додатковий індикатор температури в робочому об'ємі — наочне зображення температури в робочому об'ємі поточного часу;
— вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, — заощаджує витрати на електроенергію;
— автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника.
Стандартна комплектація
— місткий охолодний бокс для товарного запасу;
— корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям;
— демонстраційні піддони та стільниця продавця з неіржавкої сталі;
— додатковий індикатор температури в робочому об'ємі;
— LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
— бічні скла та шторки з оргскла;
— імпортний компресор.
Опції
— східчаста викладка;
— роздільники об'єму;
— холодні вітрини виготовляються як із вбудованим холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання;
— варіанти оброблення облицювання: натуральне дерево, МДФ, фарбування, обклеювання;
— можливе стикування вітрин у лінію будь-якої довжини;
Модифікації
— середньотемпературні 0 °C...+8 °C;
— середньотемпературні універсальні -5 °C...+5 °C;
— низькотемпературні -18 °C... -15 °С;
— зі статичним або динамічним типом охолодження.
— розміри модулів (без боковин): 937 мм, 1250 мм, 1875 мм, 2500 мм, 3125 мм, 3750 мм.
Ціна наведена вітрину завдовжки 1350 мм із динамічним охолодженням.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для сирів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для м'яса |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 1295 мм |
| Висота | 1325 мм |
| Вага | 130 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
- Ціна: 117 955 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у гофротору, встановлений на дерев'яний піддон


