
Стіл холодильний з холодильною шафою
от 61 252 ₴
- Под заказ
Отправка с 24 июня 2026- +380 (98) 563-52-78Холодильное и хлебопекарское
- +380 (98) 406-46-63Приборы газового контроля
Холодильний стіл - це універсальне багатофункціональне охолоджувальне обладнання, яке використовується на професійно оснащеній кухні. Стіл холодильний поєднує функції та параметри охолоджувального обладнання для харчових продуктів із функціями робочої поверхні для приготування їжі.
Холодильні столи можуть використовуватися для зберігання й охолодження продуктів у ресторанах, торгових і промислових харчових підприємствах. Встановлення подібного обладнання дає змогу раціональніше використовувати площу підприємства, а також значно економити час на приготування різних страв.
Холодильні столи виробляють повністю з нержавійки - спеціальної для харчової промисловості.
Для теплоізоляції служить пінополістирол або пінополіуретан - завдяки цьому тепло не проникає всередину холодильної камери.
Оскільки подібні охолоджувальні установки використовуються як професійні робочі агрегати, їм властива висока якість, надійність і тривалий термін служби в умовах безперервної експлуатації, стійкість до впливу кислот, лугів, побутової хімії.
Комплектація може бути доповнена полицями.
Стіл холодильний для кухні можна класифікувати згідно з передбачуваними температурними режимами:
низькотемпературний (від -12C до -21C);
середньотемпературний (від 0C до +8C);
комбінований.
Охолоджувана робоча поверхня буває автономна або вбудована.Морозильний стіл вирізняється також такими параметрами: стійкість до механічного впливу; максимальна зносостійкість; збільшений робочий резерв; збільшений ресурс компресора холодильника; стійкість до впливу кислот, лугів, побутової хімії.Комплектація може бути доповнена полицями. Середня вантажопідйомність полиці становить близько 50 кг.
. Температурний режим: +2 - +8
- Кількість дверей: 2 шт.
- Розташування агрегату: знизу.
- Тип охолодження: динамічний.
- Напруга: 220 В.
- Потужність: 0,23 кВт.
- Вага: 72 кг.
- Габарити: 900х700х1600 та 900х700х2000 (мм)
Особливості:
Матеріал стільниці: нержавіюча сталь.
Гарантія від виробника - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для десерта |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 750 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Высота | 900 мм |
| Вес | 120 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество полок | 3 шт |
| Материал двери | Стекло |
| Способ открытия двери | Распашная |
- Цена: от 61 252 ₴


