
Шафа холодильна Torino-700 C
від 68 259 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильна шафа Torino-700 С
Холодильна шафа зі скляними дверима та підсвіткою внутрішнього простору забезпечує чудову оглядовість товару покупцеві та його легку досяжність у разі побудови продажів за методом самообслуговування. Верхня панель, що світиться, з рекламною рекламою легко привертає до себе увагу покупця.
Холодильна шафа TORINO невіддільна частина сучасного продуктового магазину або кафе.
Конкурентні переваги:
-зовнішній і внутрішній корпус з оцинкованої сталі з полімерним покриттям — подвійний захист від іржі;
-полиці, покриті пластиковою фарбою — для довговічної експлуатації;
-теплоізоляція виготовлена з пінополіуретану під високим тиском — зводить до мінімуму втрати холоду з шафи;
-укомплектований середньотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
-примушлива циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
-верхній лайт-бокс із підсвіткою — для зручної реклами продаваної продукції;
-скляні двері — для кращої демонстрації продаваного товару;
-гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
-4 ґратчасті полиці з можливістю регулювання висоти встановлення з кроком 20 мм;
-енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
-можливість перенавіски дверей для відчинення в різні боки;
-імпортний компресор.
Опції:
-нанесення рекламного зображення на корпус і підсвічуваний екран;
Модифікації:
- середньотемпературні от 0 до +8 °С;
- універсальні от - 5 до + 5 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для напоїв |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 222 кг |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 898 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 900 |
| Довжина, мм | 730 |
| Висота, мм | 2200 |
- Ціна: від 68 259 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

