
Шафа холодильна Torino-700
від 67 255 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Шафа холодильна глуха Torino ― 700
Шафа холодильна глувата поєднує в собі велику площу викладки з мінімальною площею в торговому залі або підсобному приміщенні магазину та слугує насамперед для зберігання товарного запасу.
Конкурентні переваги:
-корпус зовні з металопласту або неіржавкої сталі, а внутрішній корпус з поцинкованої сталі з полімерним покриттям — подвійний захист від корозії;
-полиці, покриті поліетиленовою фарбою — для довговічної експлуатації;
-теплоізоляція, виготовлена з пінополіуретану під високим тиском, — зводить до мінімуму втрати холоду з шафи;
-укомплектована шафа середньотемпературною або низькотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
-примушлива циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
- захист за напругою здійснюється пультом керування, , який контролює напругу мережі живлення й не дає змогу увімкнутися компресору за занадто низької або занадто високої напруги, перешкоджаючи виходу компресора з ладу.
- додатковий датчик температури, під'єднаний до пульта керування, у разі забруднення конденсатора не дає змогу увімкнутися компресором, тобто не дає йому вийти з ладу.
- захисний автомат, встановлений на холодильних шафах, у разі короткого замикання робить розмиття і фазного дроту й нульового.
— ефективна комбінація технічних рішень забезпечує низьке енергоспоживання: за витратою електроенергії на 1 літр об'єму. Холодильні шафи «РОСС» проти найкращих українських аналогів економніші на 15-20%.
- інтелектуальна відтайка випарника здійснюється електронним контролером, який вмикає і вимикає режим відтавання автоматично.
-зберігають працездатність за температури довкілля +35 °C.
— надійність кріплення полиць забезпечує пружинне кріплення, яке перешкоджає їх випаданню.
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
-4 демонстраційні ґратчасті полиці з можливістю регулювання висоти встановлення з кроком 20 мм;
-імпортний компресор;
- електронний пульт керування з вбудованою функцією автоматичного відтайки випарника за температурою;
— охолодження завдяки примусовій циркуляції повітря сприяє підтримці в камері стабільного рівномірного температурного режиму.
Опції:
-нанесення рекламного зображення на корпус;
- у низькотемпературних шафах із внутрішнього боку периметром дверей встановлюється гнучкий ТЕН, який перешкоджає примерзанню герметизувальної гуми дверей до поверхні корпусу шакафа;
- корпус шафи зовні з металопласту або неіржавкої сталі.
Модифікації:
- середньотемпературні от 0 до +8 °С;
- комбіновані від -5 до +5 °С;
- морозильні від -18 до -15 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для напоїв |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 кг |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 898 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 900 |
| Довжина, мм | 730 |
| Висота, мм | 2116 |
- Ціна: від 67 255 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

