
Вітрина холодильна BELLUNO
від 86 783 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильні вітрини BELLUNO
Сучасний дизайн, імпортні комплектуючі, ергономічність, можливість стикування в лінії будь-якої довжини без використання боковин — ці особливості дадуть змогу вітринам Belluno прикрасити торговий зал будь-якого магазину для організації продажів через прилавк.
Вітрини представлені в різних варіантах довжини і глибини, що дає змогу максимально ефективно заповнити торгові площі.
Безперебійна робота холодильної вітрини за температури довкілля до +32 °C забезпечує збереження всього товарного запасу.
Конкурентні переваги:
- можливе стикування вітрин у лінію будь-якої довжини та конфігурації — економія місця торгового залу;
- гнутий гартований панорамний скло, що відкидається вперед, полегшує обслуговування вітрини;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, — заощаджує витрати на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- демонстраційні піддони та стільниця продавця з неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +32 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- місткий охолодний бокс для товарного запасу;
- гнутий панорамне скло;
- енергоощадна люмінесцентна підсвітка внутрішнього об'єму;
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
— імпортний компресор.
Опції:
- можливість вибору кольору основи;
- додаткова скляна поличка в експозиційному об'ємі.
Модифікації:
- довжина вітрини: 1290 мм; 1590 мм; 1790 мм; 2090 мм;
- вітрини завширшки 935 мм;
- вітрини завширшки 1135 мм;
- середньотемпературні від 0 °С до +8 °С.
- універсальні від - 5 °C до +5 °C;
- вітрини морозильні від - 18 °С до - 15°С, довжина модуля 1590 мм, ширина 1135 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для сирів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Довжина | 1290 мм |
| Ширина | 935 мм |
| Висота | 1250 мм |
- Ціна: від 86 783 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

