Новинка

Холодильна кондитерська шафа Torino-90 K
36 621 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026+380504004663
- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кондитерська шафа Torino-90 С
Невелика кондитерська барна шафа призначена для демонстрації та короткочасного зберігання кондитерських виробів і десертів у магазинах, кулінарних і кондитерських відділах. Скляні двері та стінки зі склопакетів забезпечують надійну теплоізоляцію та прекрасний всебічний огляд продуктів у внутрішньому об'ємі. Кондитерська шафа має вертикальний корпус, що дає змогу максимально економити місце під час її розміщення в торгових залах, а також на невеликих площах магазинів, барів, кафе, фойє кінотеатрів.
Стандартна комплектація
- 3 демонстраційні решітчасті полиці, покриті пластиковою фарбою, з можливістю регулювання висоти встановлення;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- імпортний компресор із нижнім розташуванням;
- механічний термостат керування температурним режимом шафи
Гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відчинення дверей | Відкривна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 621 ₴

