Новинка

Тумба пересувна на колесах
— Метал, полімерпокриття.
— Розміри та кількість ящиків за бажанням замовника.
— Колір будь-який.
— Стільниця може бути виготовлена з неіржавкої сталі, штучного каменю або з гартованого скла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал | Сталь |
| Сфера использования | опалення житлових будинків та виробничих будівель, опалювальні системи на твердому паливі |
| Номінальна напруга | - |
| Тип встановлення печи | Пересувна |
| Джерело живлення | - |
| Ширина стелажа | 500 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 562 ₴

Відправка з 17 квітня 2026