
Вітрина холодильна РОССИНКА
від 48 384 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Вітрина холодильна РОССИНКА
Маленький магазин, критий ринок або ринковий павільйон – місця, де важливо раціональне використання торгової площі. Холодильна вітрина РОССИНКА ВС, завдяки своїм невеликим розмірам, ідеально підходить для роботи в торгових павільйонах, магазинах обмеженій площі з організацією продажу через прилавок. Відмінну оглядовість товару забезпечує пряме фронтальне скло, а місткий охолоджуваний бокс дозволяє забезпечити свіжість товарного запасу.
Переваги:
-глибина – 860 мм,- оптимальна для розміщення у невеликих приміщеннях.
-теплоізоляція виконана з пінополіуретану під високим тиском — зводить до мінімуму втрати холоду вітрини;
- пряме панорамне скло – найкраща демонстрація продаваної продукції;
-укомплектована среднетемпературным компресором — економить витрати на електроенергію;
- виставкова площа і стільниця продавця з металопласту—захист від корозії;
- безперебійна робота при температурі навколишнього повітря до +32°С
- гарантія від виробника – 2 роки.
Стандартна комплектація:
- місткий охолоджуваний бокс для товарного запасу;
- пряме оглядове скло;
- додаткова скляна поличка в експозиційному об'ємі;
- енергозберігаюче люмінесцентне підсвічування внутрішнього об'єму;
- механічний термостат управління температурним режимом всередині вітрини;
- ручне регулювання відтаювання;
- імпортний компресор.
Опції:
- установка на вітрину кольорових навісних панелей агрегатного відсіку, що дозволяє урізноманітнити модельний ряд;
Модифікації:
- вітрини з гнутим фронтальним склом;
- вітрини з картками з нержавійки;
- довжина вітрини: 1090 мм; 1290 мм; 1590 мм; 1790 мм, 2090 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 98 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Основні | |
| Виробник | РОСС |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Призначення | Для молочних продуктів |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
- Ціна: від 48 384 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

