
Шафа морозильна Torino-800 С-СК
140 568 ₴
- Під замовлення
Відправка з 23 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Шафа морозильна панорамний Torino- 800-С-СК.
Основна особливість панорамної шафи полягає в тому, що передня панель заглушена склопакетом, а задня реалізована як дверцята купе. Шафи мають чудову оглядовість завдяки енергоощаднийїй LED-підсвіткае внутрішнього об'єму і забезпечують легку досяжність товару. Такі шафи рекомендуються до використання не тільки в магазинах самообслуговування, але й під час побудови продажів через прилавк. Водночас максимально полегшується діалог покупця з продавцем під час вибору товарів. Ефективна комбінація технічних рішень забезпечує низьке енергоспоживання витрат електроенергії на 1 літр об'єму. Теплоізоляція з пінополіуретану зводить до мінімуму втрати холоду з шафи. Інтелектуальна відтайка випарника в шафах здійснюється електронним контролером, який вмикає та вимикає режим відтавання автоматично. Захист за напругою здійснюється пультом керування за занадто низької або занадто високої напруги, перешкоджаючи виходу компресора з ладу. Додатковий датчик температури, під'єднаний до пульта керування, у разі забруднення конденсатора не дає змогу увімкнутися компресором.
Стандартна комплектація
- 8 демонстраційних решітчастих полиць із можливістю регулювання висоти встановлення з кроком 20 мм;
- температура у внутрішньому об'ємі від -18°С до -15 °С;
- дверцята з підігрівом і енергоощадними склопакетом у профілі ПВХ двостулкові або розсувні (купе);
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- імпортний компресор із нижнім розташуванням;
- полиці, покриті пластиковою фарбою для довговічної експлуатації;
- захист на напругу здійснюється пультом керування, , який контролює напругу мережі живлення й не дає змогу увімкнутися компресору за занадто низької або занадто високої напруги, перешкоджаючи виходу компресора з ладу;
- додатковий датчик температури, під'єднаний до пульта керування, в разі забруднення конденсатора не дає змогу увімкнутися компресором, тобто не дає йому вийти з ладу;
- захисний автомат, встановлений на морозильних шафах, у разі короткого замикання робить розмиття і фазного дроту й нульового.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | -15 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Висота | 1870 мм |
| Вага | 200 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 710 л |
| Площа викладки продукту | 2 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 8 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | True |
| Автоматичне регулювання температури | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 1205 |
| Ширина, мм | 610 |
| Висота, мм | 2015 |
| Основні | |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
- Ціна: 140 568 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку та гофрокартон, встановлений на дерев'яний піддон


