
Котли газові Преміум АОГВ-18
23 428 ₴
- Під замовлення
- Код: 100034
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Газові котли "Преміум" зі сталевим теплообмінником призначені для опалення приміщень, обладнаних димоходом. Універсальне під'єднання до системи опалення дає змогу під'єднувати котел як із лівого, так і з правого боку або з обох боків одночасно. Це дає змогу врізати котел уже в наявну систему опалення й неабияк заощадити житловий простір або корисну площу. АОГВ можуть працювати на природному або під час переналаштування на зрідженому газі.
Конкурентні переваги котлів Преміум:
– Теплообмінник циліндричної форми забезпечує рівномірний розподіл тиск теплоносія;
– всередині корпусу вварені суцільновтягнуті труби круглого перерізу, через які проходять продукти згоряння. Застосування таких труб унеможливлює теч всередині теплообмінника.
— всередині димогарних труб встановлені напівсекторні спіралеподібні турбулізатори, що підвищують ефективність передавання тепла від гарячих продуктів згоряння газу до води.
— зварні шви виготовлені на сучасних установках напівавтоматичної зварювання, що дає змогу отримати якісний однорідний шов;
— усі шви зовнішні та легкодоступні.
— теплообмінник за основою посилений профільованими жорсткими фланцями для додаткової жорсткості;
— котел призначений для роботи в опалювальних системах, що працюють під тиском 0,3 МПа
— Для контролю температури теплоносія (води) слугує капілярний термометр, що встановлюється в склянку термобалану.
— Газова автоматика виробництва SIT Італія характеризується стабільною роботою як у разі коливань тиску газу в магістралі, так і за зниження тиску до 500 Па.
— пластинчасті пальники з неіржавкої сталі забезпечують якісне змішування газу з повітрям і дають змогу отримати рівномірне килимове горіння в топці, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання води в теплообміннику.
- регульований розрив тяги забезпечує стійку роботу котлів у широкому діапазоні значень тяги в димоході.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АБІЛЕ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 12.74 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 38 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Білий |
| Вага | 61 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумарний обсяг опалювальної системи, л, не більше | 240 |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
- Ціна: 23 428 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у гофротору, встановлений на дерев'яний піддон

