
Газовий котел Престиж одноконтурний АОГВ-20, димохідний, побутовий
23 127 ₴
- Під замовлення
- Код: 100223
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Газовий котел АОГВ-20 призначений для використання в побутових системах водяного опалення приміщень, оснащених стаціонарним димохідним каналом. Модель застосовується для опалення приміщень відповідної площі залежно від тепловтрат будівлі та параметрів опалювальної системи.
Основні характеристики
-
Номінальна теплова потужність: 20 кВт
-
Тип котла: газовий, димохідний, одноконтурний
-
Тип палива: газоподібне
-
Матеріал теплообмінника: сталь
-
Тип розпалювання: п’єзорозпалювання
-
Об’єм води в котлі: 30 л
-
ККД: 93% (приблизно)
-
Спосіб відведення продуктів згоряння: димохід
-
Робочий тиск системи опалення: ≈1 бар
-
Габарити (В×Ш×Г): 875×335×540 мм
-
Вага: 56 кг
-
Країна виробник: Україна
-
Гарантійний строк: 24 міс.
Сумісність з котлами типу РОСС
Цей котел має технічні параметри і спосіб підключення, які можуть бути сумісні з системами опалення, раніше обладнаними газовими котлами типу РОСС (серія АОГВ Престиж). Така сумісність стосується базових конструктивних особливостей підключення та принципу роботи.
Важливо
Пристрій призначений для побутового використання.
Він не є промисловою або аварійною системою безпеки і не замінює професійні системи контролю газу.
Монтаж, підключення та введення в експлуатацію повинні виконуватися відповідно до інструкції виробника та чинних нормативних вимог.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АБІЛЕ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.25 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 12.74 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 30 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Білий |
| Вага | 56 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумарний обсяг опалювальної системи, л, не більше | 270 |
| Робочий тиск води, МПа | 0,1 (1,0) |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
- Ціна: 23 127 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у гофротору, встановлений на дерев'яний піддон

