Екстрадовга тонка професійна професійна качалка для випічки, піци, тіста філо
Матеріал бук
Розмір - 102х3 см
Вага - 580 гр
Чохол - 100% натуральна тканина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Режим роботи | Безперервний |
| Вага | 58 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Промисловий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 52 мм |
| Тестораскатка | розкачування тонокового тіста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



