
Шафа холодильна Torino-800 С
від 74 370 ₴
- В наявності
- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Шафи холодильні зі скляними дверима двостулкові та купе
Розв'язати проблему збільшення об'єму продажів прохолодних напоїв у сучасному магазині, звичайно ж, допомагає холодильна шафа. Сьогодні досить важко уявити інтер'єр продуктового магазину або вуличний кіоск без цього обладнання. Природно приємно насолодитися смаком прохолодного напою в спекотну пору, у чому і допомагає нам холодильна шафа TORINO.
Конкурентні переваги:
-зовнішній і внутрішній корпус з оцинкованої сталі з полімерним покриттям — подвійний захист від іржі;
-полиці, покриті пластиковою фарбою — для довговічної експлуатації;
-теплоізоляція виготовлена з пінополіуретану під високим тиском — зводить до мінімуму втрати холоду з шафи;
-укомплектований середньотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
-примушлива циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
-верхній лайт-бокс із підсвіткою — для зручної реклами продаваної продукції;
-скляні двері — для кращої демонстрації продаваного товару; шафа з дверима зі склопакетом забезпечує найкращу демонстрацію продукції, що продається, а дверцята-купе додатково економлять робочий простір.
- захист за напругою здійснюється пультом керування, , який контролює напругу мережі живлення й не дає змогу увімкнутися компресору за занадто низької або занадто високої напруги, перешкоджаючи виходу компресора з ладу.
- додатковий датчик температури, під'єднаний до пульта керування, у разі забруднення конденсатора не дає змогу увімкнутися компресором, тобто не дає йому вийти з ладу.
— надійність кріплення полиць забезпечує пружинне кріплення, яке перешкоджає їх випаданню.
- захисний автомат, встановлений на холодильних шафах, у разі короткого замикання робить розмиття і фазного дроту й нульового.
— ефективна комбінація технічних рішень забезпечує низьке енергоспоживання: за витратою електроенергії на 1 літр об'єму. Холодильні шафи «РОСС» проти найкращих українських аналогів економніші на 15-20%.
- інтелектуальна відтайка випарника в шафах «РОСС» здійснюється електронним контролером, який вмикає та вимикає режим відтавання автоматично.
-зберігають працездатність за температури довкілля +35 °C.
-гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- демонстраційні ґратчасті полиці з можливістю регулювання висоти встановлення з кроком 20 мм;
- двері зі склопакетом у профілі ПВХ;
-енергоощадна люмінесцентна підсвітка внутрішнього об'єму;
-імпортний компресор;
- електронний пульт керування з вбудованою функцією автоматичного відтайки випарника за температурою;
- двері посилені магнітною гумою;
- механізм автоматичного дозакривання (реалізовано в шафах-купе).
Опції:
-нанесення рекламного зображення на корпус і підсвічуваний екран.
Модифікації:
- середньотемпературні от 0 до +8 °С;
- комбіновані від -5 до +5 °С;
- з двостулковими дверима;
- з дверцятами-купе.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для напоїв |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 кг |
| Довжина | 1207 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 2073 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 610 |
| Довжина, мм | 1205 |
| Висота, мм | 2015 |
- Ціна: від 74 370 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

