
Шафа холодильна Torino-1200
від 94 029 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Шафи холодильні глухі
Шафа холодильна глувата поєднує в собі велику площу викладки з мінімальною площею в торговому залі або підсобному приміщенні магазину та слугує насамперед для зберігання товарного запасу.
Конкурентні переваги:
-зовнішній каркас із металопласту або неіржавкої сталі, а внутрішній корпус з оцинкованої сталі з полімерним покриттям — подвійний захист від корозії;
-полиці, покриті поліетиленовою фарбою — для довговічної експлуатації;
-теплоізоляція, виготовлена з пінополіуретану під високим тиском, — зводить до мінімуму втрати холоду з шафи;
-укомплектована шафа середньотемпературною або низькотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
-примушлива циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
-верхній лайт-бокс
- захист за напругою здійснюється пультом керування, , який контролює напругу мережі живлення й не дає змогу увімкнутися компресору за занадто низької або занадто високої напруги, перешкоджаючи виходу компресора з ладу.
- додатковий датчик температури, під'єднаний до пульта керування, у разі забруднення конденсатора не дає змогу увімкнутися компресором, тобто не дає йому вийти з ладу.
- захисний автомат, встановлений на холодильних шафах, у разі короткого замикання робить розмиття і фазного дроту й нульового.
— ефективна комбінація технічних рішень забезпечує низьке енергоспоживання: за витратою електроенергії на 1 літр об'єму. Холодильні шафи «РОСС» проти найкращих українських аналогів економніші на 15-20%.
- інтелектуальна відтайка випарника здійснюється електронним контролером, який вмикає і вимикає режим відтавання автоматично.
-зберігають працездатність за температури довкілля +35 °C.
— надійність кріплення полиць забезпечує пружинне кріплення, яке перешкоджає їх випаданню.
-гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- демонстраційні ґратчасті полиці з можливістю регулювання висоти встановлення з кроком 20 мм;
- імпортний компресор;
- електронний пульт керування з вбудованою функцією автоматичного відтайки випарника за температурою;
— охолодження завдяки примусовій циркуляції повітря сприяє підтримці в камері стабільного рівномірного температурного режиму.
Опції:
-нанесення рекламного зображення на корпус;
-низкотемпературні шафи з внутрішнього боку по периметру дверей встановлюються гнучкий ТЕН, який перешкоджає примерзанню герметизувальної гуми дверей до поверхні корпусу шафи.
Модифікації:
- середньотемпературні от 0 до +8 °С;
- комбіновані від -5 до +5 °С;
- морозильні (низкотемпературні) від -18 до -15 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 740 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для напоїв |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 кг |
| Довжина | 1405 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 2005 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 8 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 715 |
| Довжина, мм | 1405 |
| Висота, мм | 2015 |
| Матеріал дверей | Металопласт |
- Ціна: від 94 029 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон


