
Лар морозильний ВХТ-С-200
від 30 848 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Ларі зі скляними кришками
Холодильні та морозильні ларі поєднують у собі функції тривалого зберігання, демонстрації та реклами заморожених продуктів. Морозильні ларі широко використовуються підприємствами громадського харчування та торгівлі. Ларями обладнуються різноформатні торгові площі: середні та малі магазини формату "у будинку", з приватним принципом торгівлі; супермаркети, що працюють за принципом самообслуговування клієнтів; торгові павільйони; вуличні кіоски та ларки.
Моделі зі скляними кришками досить ефективно можуть замінити в магазинах самообслуговування морозильні ванни. Розсувні скляні шторки сприяють якісному та швидкому самообслуговуванню покупців.
Ларі з прямими склами є традиційним виготовленням експозиційного обладнання. Такі ларі обладнуються розсувними скляними шторками з тепловідбивним покриттям, що запобігає запотіванню. Гарна оглядовість так само неабияк підвищує ефективність торгівлі.
У ларі встановлюються місткі ґратчасті кошики, які витримують великі навантаження, і дають змогу викласти й ефектно уявити великий обсяг продукції.
Конкурентні переваги:
- заливання корпусу ларей пінополіуретаном в опалубках під високим тиском забезпечує ефективну ізоляцію й не вимагає додаткового часу роботи компресора, не сприяє збільшенню витрати електроенергії, а також збільшує жорсткість конструкції корпусу лару та дає змогу виключити зварювання під час збирання, яке може бути потенційним джерелом корозії;
— зовнішній і внутрішній корпус ларей з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Оцинкована сталь має більшу корозійну та зносостійкість, а також стійкість до ударних навантажень під час експлуатації, порівнюючи зі звичайною фарбованою сталлю;
- термостат механічного типу забезпечує керування холодильним контуром, включно з або вимикаючи компресор у разі досягнення попередньо встановлених температурних значень усередині всього охолоджуваного об'єму;
- винесений конденсатор примусового повітряного охолодження не дає стінкам лару нагріватися, забезпечує більшу стабільність і економічність роботи скрині за високих температур зовнішнього середовища, отже, збільшує експлуатаційний ресурс;
- для зменшення холодопототер скло покрите захисною енергоощадною плівкою, яка перешкоджає проникненню теплових променів у робочий об'єм лару та виключає запотівання;
- для безпечної експлуатації ларей під'єднання їх до електромережі відбувається через двополюсну розетку із заземлювальним контактом або стаціонарно через сполучну коробку дротом із трьома жилами, одна з яких має бути жовто-зеленою для заземлення;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +32 °C;
- гарантія від виробника — 2 роки.
Стандартна комплектація:
- термостат механічного типу;
- імпортний компресор;
- регульовані ніжки.
Модифікації:
- ларі з алюмінієвою рамкою;
- ларі з пластиковою рамкою;
- ларі тропічного виконання;
- ларі з динамічним охолодженням середньотемпературні (від 0 °C до +8 °C), універсальні (від -5 °C до +5 °C;
- морозильні від -25 °C до -12 °С;
- середньотемпературні від 0 °C до +8 °C;
- універсальні від -5 °C до +5 °C;
- ларі на колісних опорах.
Під замовлення ларі комплектуються кошиками для зберігання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 140 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для морозива, Для напівфабрикатів |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Довжина | 808 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Висота | 854 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Основні | |
| Вид обладнання | Холодильний лар |
- Ціна: від 30 848 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у гофротору, встановлений на дерев'яний піддон


