
Вітрина холодильна SIENA
від 71 884 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильна вітрина SIENA
Холодильні вітрини SIENA eco широко застосовуються в магазинах невеликої та середньої площі з організацією продажів через прилавок для привернення уваги покупців до пропонованих харчових продуктів. Великий вибір варіантів виготовлення: з вигнутим або плоским панорамним склом, з глибиною вітрини 0,9 і 1,1 метра, можливість вибору кольору основи вітрини дасть Вам підібрати вітрину, максимально ефективно вписується у Ваш магазин.
Конкурентні переваги:
- демонстраційні піддони та стільниця продавця виготовляються з неіржавкої сталі — захист від корозії;
- використання гнутих гартованих або плоских панорамних скел — найкраща демонстрація продукції, що продається;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, — заощаджує витрати на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +32 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- місткий охолодний бокс для товарного запасу;
- енергоощадна люмінесцентна підсвітка внутрішнього об'єму;
- додаткова скляна полиця в корисному об'ємі;
- електронний пульт керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
— імпортний компресор.
Модифікації:
- з вигнутим фронтальним склом;
- з плоским фронтальним склом;
- глибина холодильних вітрин — 900 мм і 1100 мм;
- довжина вітрини: 1090 мм; 1290 мм; 1590 мм; 1790 мм, 2090 мм;
- вітрини середньотемпературні від 0 °С до +8 °С.
- вітрини універсальні від - 5 °C до +5 °C;
- вітрини морозильні від - 18°C до -15°С, довжина модуля 1290 мм. 1590 мм. .
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 39 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 935 мм |
| Довжина | 1090 мм |
| Основні | |
| Виробник | РОСС |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Призначення | Для молочних продуктів |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
- Ціна: від 71 884 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

