
Вітрина холодильна BELLUNO УН
124 100 ₴
- Під замовлення
Відправка з 23 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильна вітрина Belluno
куточок зовнішній
Сучасний дизайн, імпортні комплектуючі, ергономічність — ці особливості дадуть змогу вітринам Belluno прикрасити торговий зал будь-якого магазину для організації продажів через прилавк. Слугує для створення ліній вітрин Belluno різної конфігурації. Може використовуватиКористуватися як окрема вітрина зі встановленням стандартних боковин. Подвійний контур охолодження із системою повітроводів у демонстраційних піддонах створює рівномірне температурне поле у вітрині, водночас перешкоджаючи спіральуванню продукції. Постійна вентиляція випарника перешкоджає наростанню снігової «шуби», що дало змогу відмовитися від відтайки ТЕНами та зменшити енергоспоживання вітрини.
Конкурентні переваги:
- демонстраційні піддони та стільниця продавця виготовляються з неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- примусова циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту, як результат збільшена площа викладки;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +25 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- енергоощадна люмінесцентна підсвітка внутрішнього об'єму;
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
— імпортний компресор.
Опції:
— можливість вибору кольору основи.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Інший |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для сирів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 кг |
| Ширина | 1398 мм |
| Висота | 1250 мм |
- Ціна: 124 100 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

