
Вітрина холодильна SORRENTO УВ
142 153 ₴
- Під замовлення
Відправка з 23 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Холодильні вітрини SORRENTO
куточок внутрішній
Сучасний дизайн, імпортні комплектуючі, ергономічність — ці особливості дадуть змогу вітринам SORRENTO прикрасити торговий зал будь-якого магазину для організації продажів через прилавк.
Слугує для створення ліній вітрин SORRENTO різної конфігурації. Може використовуватися як окрема вітрина зі встановленням стандартних боковин.
Конкурентні переваги:
- можливе стикування вітрин у лінію будь-якої довжини та конфігурації — економія місця торгового залу;
- демонстраційні піддони та стільниця продавця з неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- гнуте гартоване панорамне скло підіймається знизу вгору та утримується за допомогою газових ліфтів, полегшує обслуговування вітрини;
- додатковий індикатор температури в робочому об'ємі — наочне зображення температури в робочому об'ємі поточного часу;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, — заощаджує витрати на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +32 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- енергоощадна люмінесцентна підсвітка внутрішнього об'єму;
- місткий охолодний бокс;
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
- фіксувальні газові мікроліфти панорамного скла;
- додатковий індикатор температури в робочому об'ємі;
— імпортний компресор.
Опції:
— можливість вибору кольору основи.
— слугує для створення ліній вітрин SORRENTO різної конфігурації;
— може використовуватися як окрема вітрина зі встановленням стандартних боковин.
Модифікації:
- вітрини виготовляються як із вбудованим холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання.

| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для сирів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 кг |
| Ширина | 1478 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
- Ціна: 142 153 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у стрейч плівку, встановлений на дерев'яний піддон

