
Кондитерська холодильна вітрина Gusto
41 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Кондитерська вітрина Gusto — це стильне та практичне рішення для ефектної презентації і зберігання десертів, випічки, тортів, тістечок та інших кондитерських виробів. Модель поєднує сучасний зовнішній вигляд, хорошу оглядовість продукції та зручність у щоденній експлуатації.
Завдяки панорамному склінню, боковинам із загартованого скла, скляним полицям і LED-підсвічуванню вітрина робить товар максимально помітним для покупців і вигідно підкреслює привабливий зовнішній вигляд продукції. Продумана конструкція забезпечує комфортний доступ до товару та рівномірне охолодження на всіх рівнях викладки.
Кондитерська вітрина Gusto чудово підходить для кондитерських, кафе, кав’ярень, пекарень, ресторанів і магазинів, де важливо не лише зберегти свіжість продукції, а й ефектно представити її покупцеві.
Переваги вітрини Gusto:
- сучасний дизайн;
- велика площа експозиції;
- панорамне скління;
- боковини із загартованого скла;
- скляні полиці;
- яскраве енергоощадне LED-підсвічування;
- рівномірне охолодження внутрішнього об’єму;
- примусова циркуляція повітря;
- електронне керування;
- автоматичне відтаювання випарника;
- розсувні задні дверцята;
- імпортний компресор.
Підходить для:
- тортів;
- тістечок;
- десертів;
- випічки;
- готової кондитерської продукції.
Опції:
- вибір кольору виробу;
- виконання з вбудованим агрегатом або під виносне холодопостачання.
Гарантія — 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АБІЛЕ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 |
| Сфера использования | HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна споживана потужність | 480 |
| Кількість секцій | 1 |
| Призначення | Для десерту |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Вага | 85 |
| Довжина | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
- Ціна: 41 500 ₴






