
Кондитерська холодильна вітрина Belluno-K
від 108 696 ₴
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Кондитерська вітрина Belluno – це необхідне холодильне обладнання для барів, кав'ярів, ресторанів, магазинів, супермаркетів та інших місць, де продаються десерти, тістечка, торти.
Кондитерська холодильна вітрина Belluno виготовлена в єдиному стилі з модельним рядом вітрин Belluno і прекрасно доповнює їх під час обладнання магазинів і супермаркетів. Технологія примусового охолодження забезпечує рівномірніше й ефективніше охолодження кондитерських виробів у всьому експозиційному об'ємі водночас на 20% збільшена площа викладки нижнього висувного ряду із системою безшумного та плавного ходу. Три ряди додаткових полиць в експозиційному об'ємі, висоту яких тепер можна легко регулювати.
Конкурентні переваги:
- гнутий гартоване панорамне скло, що відкидається вперед, полегшує обслуговування вітрини;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, заощаджує витрати на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
-примусова циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту, як результат збільшена площа викладки;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- демонстраційні піддони та стільниця продавця з неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +25 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- висувні лотки;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- додаткова лампа підсвічування нижніх полиць експозиції (у вітринах заввишки 1,45 м);
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
— імпортний компресор.
Опції:
- можливість вибору кольору основи;
- холодні вітрини виготовляються як із вбудованим холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання;
— можливе стикування вітрин у лінію будь-якої довжини та конфігурації (за допомогою кутових елементів) — економія місця торгового залу.
Модифікації:
- глибина кондитерських вітрин — 900 мм і 1100 мм;
- довжина вітрини: 1290 мм; 1590 мм; 1790 мм;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 532 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1290 мм |
| Ширина | 1135 мм |
| Висота | 1450 мм |
| Вага | 105 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
- Ціна: від 108 696 ₴

