
Холодильна кондитерська вітрина Siena-K
91 416 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Поряд із холодильними вітринами, вітрини кондитерські також популярні у продуктових магазинах, супермаркетах та інших закладах, де продаються десерти, тістечка, торти. Компактна кондитерська вітрина Siena— це економне й ефективне рішення для продажу солодощів у невеликих магазинах і павільйонах. Зручна демонстрація кондитерських виробів досягається завдяки висувним піддонам великої площі із системою напрямних плавного ходу. Статична система охолодження корисного об'єму дбайливо збереже кондитерські вироби, а вбудований електронний контролер із функціями підтримки заданих температурних режимів і відтайки випарника, зробить експлуатацію вітрини максимально простою і зручному. Безперебійна робота кондитерської вітрини за температури довкілля до +32 °C забезпечить збереження всього товарного запасу, а підсвітка внутрішнього простору приверне увагу покупця.
Конкурентні переваги:
- гнутий гартоване панорамне скло;
- вітрина, укомплектована середньотемпературним компресором, заощаджує витрати на електроенергію;
- вітрина обладнана трьома рівнями скляних поличок — додаткове збільшення демонстраційної площі;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- демонстраційні піддони з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, а стільниця продавця з неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +32 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- висувні піддони із системою напрямних плавного ходу;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
— імпортний компресор.
Опції:
— можливість вибору кольору основи.
— гнутий або пряме панорамне скло.
- глибина холодильних вітрин — 900 мм і 1100 мм;
- довжина вітрини: 1290 мм; 1590 мм; 1790 мм;
- вітрини середньотемпературні від +2 °С до +8 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1290 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Матеріал стільниці | металопласт |
- Ціна: 91 416 ₴

