
Холодильна вітрина Cremona Open
від 96 978 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Компактна кондитерська вітрина Cremona Open з великою демонстраційною площею являє собою прекрасне поєднання функціональності та дизайну. Завдяки яскравій підсвітці та бічному склопакету всередині створюється ефект об'ємності, що дає змогу представити товар якнайкраще. Кондитерська холодильна вітрина Cremona Open дає змогу створювати оптимальні температурні умови на всіх рівнях експозиції за допомогою динамічного охолодження, які сприяють тривалішому збереженню свіжості кондитерських виробів. Соти, у верхній частині вітрини, забезпечують створення перед полицями повітряної завіси, яка блокує потрапляння теплого повітря в об'єм вітрини, а скляний відбійник у нижній частині перешкоджає інтенсивному перемішуванню охолодженого та теплого, тим самим , зберігаючи оптимальні умови у вітрині. Cremona Open пропонується для розв'язання проблеми пікового напливу покупців у кондитерських відділах супермаркетів, лініях роздавлювання в точках живлення, кав'ярнях, заправках. Відкрита спереду вітрина призначена для продажу штучної кондитерської продукції в режимі самообслуговування. Покупці можуть самостійно брати фасований продукт, не чекаючи черзі до продавця.
Завдяки суперсучасному зовнішньому вигляду увагу відвідувачів до товару в цій вітрині забезпечено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Для десерту |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1425 мм |
| Вага | 170 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
- Ціна: від 96 978 ₴

