
Холодильна кондитерська шафа Torino-K
71 562 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Кондитерська шафа TORINO найкраще підходить для демонстрації кондитерських виробів і десертів у сучасних магазинах, кафе та ресторанах. Завдяки скляним дверям і стінкам забезпечується ефективна теплоізоляція та якісний всебічний огляд демонструється продукції.
Кондитерська шафа має вертикально розташований корпус, що дає змогу максимально економити місце в торгових залах, а також ефективно розміщувати обладнання на невеликих площах магазинів, барів, кафе, фоє кінотеатрів.
Конкурентні переваги:
- ізоляція корисного об'єму оглядовими склопакетами — мінімізує втрати холоду з шафи;
- укомплектований середньотемпературним компресором — заощаджує витрати на електроенергію;
- примусова циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
- верхній лайт-бокс із підсвіткою — для зручної реклами продаваної продукції;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація:
- 5 скляних полиць;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- можливість перенавіски дверей для відчинення в різні боки;
— імпортний компресор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 725 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Для десерту |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2006 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
- Ціна: 71 562 ₴

