
Кондитерська холодильна вітрина Sorrento-K
від 118 980 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Поряд із холодильними вітринами вітрини кондитерські Sorrento також популярні у продуктових магазинах та супермаркетах для організації продажів через прилавк, а також це необхідне холодильне обладнання для барів, кав'ярень, ресторанів.
Кондитерська холодильна вітрина Sorrento виготовлена в єдиному стилі з модельним рядом вітрин Sorrento і прекрасно доповнює їх під час обладнання магазинів і супермаркетів. Технологія примусового охолодження забезпечує рівномірніше й ефективніше охолодження кондитерських виробів у всьому експозиційному об'ємі водночас на 20% збільшена площа викладки нижнього висувного ряду із системою безшумного та плавного ходу. Два ряди додаткових полиць в експозиційному об'ємі, висоту яких тепер можна легко регулювати. Завдяки скляним поличкам і яскравій підсвітці всередині створюється ефект об'ємності, що привертає увагу покупців і представляє товар якнайкраще
Під час вибору вітрини для своєї торгової точки необхідно звертати увагу на такі параметри:
- надійність підтримання температурних режимів;
- енергоспоживання;
- термін гарантії від виробника.
Конкурентні переваги вітрини кондитерської Sorrento:
- гнутий гартований панорамний скло підіймається знизу вгору та утримується за допомогою газових ліфтів, що полегшує обслуговування вітрини;
- примусова циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту, як результат збільшена площа викладки;
- вітрина укомплектована середньотемпературним компресором — економія витрат на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- корпусні деталі виготовляються з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, зварювання деталей не застосовується — виняток вогнищ корозії;
- демонстраційні піддони та стільниця продавця з неіржавкої сталі-захист від корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +25 °C;
- гарантія від виробника — 2 року.
Стандартна комплектація вітрини:
- висувні піддони;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму;
- вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
- імпортний компресор.
Додаткові опції кондитерської вітрини:
- можливість вибору кольору основи;
- холодильні вітрини виготовляються як із вбудованим холодильним агрегатом, так і під виносне холодопостачання;
- стикуються в лінію будь-якої довжини або конфігурації (у разі використання кутових елементів);
- довжина вітрини: 1320 мм; 1620 мм, 1820 мм;
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 480 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для десерту |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 165 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
- Ціна: від 118 980 ₴

