
Вітрина кондитерська холодильна Avellina-K
від 104 178 ₴
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 400-46-63Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
Компактна кондитерська вітрина Avellina з великою демонстраційною площею являє собою прекрасне поєднання функціональності та дизайну. Завдяки скляним поличкам і яскравій підсвітці всередині створюється ефект об'ємності, що привертає увагу клієнтів. Kондитерська холодильна вітрина Avellina дає змогу створювати оптимальні температурні та вологі умови, які сприяють тривалішому збереженню свіжості кондитерських виробів. У вітрині застосована система динамічного охолодження. Усі полиці з підсвіткою, що робить освітлення м'якше та розсіяніше. Розсувні задні пластикові шторки полегшують викладання товару та забезпечують зручність в обслуговуванні та догляді за холодильною вітриною.
Під час вибору вітрини для своєї торгової точки необхідно звертати увагу на такі параметри:
- надійність підтримання температурних режимів;
- енергоспоживання;
— термін гарантії від виробника.
Конкурентні переваги:
- примусова циркуляція повітря в об'ємі за допомогою вентилятора — для рівномірного охолодження продукту;
- вітрина укомплектована середньотемпературним компресором — економія витрат на електроенергію;
- автоматичне керування температурними режимами та відтайкою випарника;
- корпус заливається пінополіуретаном під високим тиском, що мінімізує втрати холоду з вітрини;
- верхня частина каркаса, демонстраційні піддони і охолоджуваний бокс із неіржавкої сталі-захисту від корозії;
- безперебійна робота за температури навколишнього повітря до +25 °C;
- гарантія від виробника — 2 роки.
Стандартна комплектація:
- розсувні задні шторки з оргскла;
- енергоощадна LED-підсвітка внутрішнього об'єму на всіх полицях;
-вітрина обладнана електронним пультом керування з функцією автоматичного відтайки випарника;
- верхня частина каркаса, демонстраційні піддони і охолоджуваний бокс із неіржавкої сталі;
— імпортний компресор.
Опції:
- можливе виготовлення з охолоджуваною й неохолоджуваною верхньою полицею;
- виготовлення у варіантах довжини 1,0 м; 1,3 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 580 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 1560 мм |
| Вага | 120 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 1 шт. |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір покупця |
- Ціна: від 104 178 ₴

