
Прилавок касовий Gold
34 355 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026+380 (50) 400-46-63
Холодильне та хлібопекарське- +380 (98) 563-52-78Холодильне та хлібопекарське
- +380 (98) 406-46-63Прилади газового контролю
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Касовий прилавк зроблений в одному дизайнерському стилі з вітринами Gold
Виготовляється у двох варіантах довжини: 610 мм, 1110 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення печи | Пересувна |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал | Сталь |
| Сфера использования | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food |
| Гарантійний термін | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | - |
| Номінальна напруга | - |
| Джерело живлення | - |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1110 мм |
| Глибина стелажу | 1090 мм |
| Висота стелажа | 926 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 355 ₴

